header
Selamat Datang ke Portal OSC 3.0. Kini, permohonan OSC sepanjang masa dengan OSC Online.
staf
Datuk Bandar / Yang Di Pertua / Setiausaha PBT : Selangor Darul Ehsan
Bil. Pegawai : 24
Ikut Negeri : [ Semua | Johor | Kedah | Kelantan | Melaka | N.Sembilan | Pahang | P.Pinang | Perak | Perlis | Selangor | Terengganu | Sabah | Sarawak | W.Persekutuan ]
  Nama Pegawai Jawatan
No. Tel & e-mel
1. Majlis Bandaraya Shah Alam
1)
Dato' Ahmad Zaharin bin Mohd Saad Yang Dipertua
2)
Shukri bin Mohamad Hamin Setiausaha
03-55195673
shukri@mbsa.gov.my
2. Majlis Perbandaran Ampang Jaya
1)
Tuan Haji Abdul Hamid bin Hussain Yang Dipertua
03-42968080
ydp@mpaj.gov.my
2)
Tuan Haji Hasrolnizam bin Shaari Setiausaha
3. Majlis Bandaraya Petaling Jaya
1)
Tuan Mohd Azizi bin Mohd Zain Datuk Bandar
2)
Tuan Johary bin Anuar Setiausaha
03-79577194
johary@mbpj.gov.my
4. Majlis Perbandaran Kajang
1)
Tuan Mohd Sayuthi bin Bakar Yang Dipertua
03-87377457
sayuthi@mpkj.gov.my
2)
Tuan Haji Zamani Ahmad bin Haji Mansor Setiausaha
03-87364451
zamani@mpkj.gov.my
5. Majlis Perbandaran Klang
1)
Dato' Haji Mohamad Yasid bin Bidin Yang Dipertua
2)
Adi Faizal bin Ahmad Tarmizi Setiausaha
6. Majlis Perbandaran Selayang
1)
Tuan Suliman Bin Abd Rahman Yang Dipertua
03-61378707
ydp@mps.gov.my
2)
Juhari bin Ahmad Setiausaha
03-61265804
tydp@mps.gov.my
7. Majlis Perbandaran Subang Jaya
1)
Dato' Nor Hisham bin Ahmad Dahlan Yang Dipertua
2)
Tn. Hj. Mohd Zulkurnain Bin Che Ali Setiausaha Perbandaran
03- 80263104
mzul@mpsj.gov.my
8. Majlis Perbandaran Sepang
1)
Dato' Puasa bin Md Taib Yang Dipertua
2)
Muhammad Hafiz bin Shaari Setiausaha
9. Majlis Daerah Hulu Selangor
1)
Tuan Mohamad Zain b. A Hamid Yang Dipertua
2)
Azman bin Dahlan Setiausaha
03-60641331 ext 150
azman@mdhs.gov.my
10. Majlis Daerah Kuala Langat
1)
Tuan Mohd Azhar Bin Mohamed Ali Yang Dipertua
03-31818862 (DL)/ 03-31872825 (ext:101)
ydp@mdkl.gov.my
2)
Mohd Yasin Bin Alwi Setiausaha
03-31872825 ext:102
yasinalwi@mdkl.gov.my
11. Majlis Daerah Kuala Selangor
1)
Hajah Noraini binti Roslan Yang DiPertua
03-32891439 ext:101
ydp@mdks.gov.my
2)
Tuan Haji Azahari bin Sairin Setiausaha
03-32891439 ext:103
azahari@mdks.gov.my
12. Majlis Daerah Sabak Bernam
1)
Hajah Azlinda binti Azman Yang Dipertua
03-32241655 (ext: 202)
ydp@mdsb.gov.my/azlinda@mdsb.gov.my
2)
Awaluddin bin Zakaria Setiausaha
03-32241655 (ext: 204)
su@mdsb.gov.my
* * * Paparan terbaik menggunakan Mozilla Firefox atau Google Chrome serta resolusi melebihi 1024 x 768 pixel * * *
Terbit sejak 25 Okt. 2007 - Kemas kini pada 26 Mac 2014 : Rekabentuk & Hakcipta Terpelihara © Bahagian ICT/JKT/KPKT