header
Selamat Datang ke Portal OSC 3.0. Kini, permohonan OSC sepanjang masa dengan OSC Online.
staf
Datuk Bandar / Yang Di Pertua / Setiausaha PBT : Perak Darul Ridzuan
Bil. Pegawai : 30
Ikut Negeri : [ Semua | Johor | Kedah | Kelantan | Melaka | N.Sembilan | Pahang | P.Pinang | Perak | Perlis | Selangor | Terengganu | Sabah | Sarawak | W.Persekutuan ]
  Nama Pegawai Jawatan
No. Tel & e-mel
1. Majlis Bandaraya Ipoh
1)
Dato' Zamri bin Man Datuk Bandar
05-2083200
zamri@mbi.gov.my
2)
Encik Mohd Zakuan bin Haji Zakaria Setiausaha
05-2083300
2. Majlis Perbandaran Manjung
1)
Tuan Mohamad Fariz bin Mohamad Hanip
05-6898801 samb 8801
fariz@perak.gov.my
2)
Ismail bin Ibrahim Setiausaha
5-6898802 sambg 8802
ismail@mpm.gov.my
3. Majlis Perbandaran Kuala Kangsar
1)
Shahrom bin Dato' Abd. Malik Yang Dipertua
05-7768199
ydp@mpkkpk.gov.my
2)
Mohd Helmi bin Arifin Setiausaha
05-776 3199
helmi@mpkkpk.gov.my
4. Majlis Perbandaran Taiping
1)
Dato' Haji Abd Rahim bin Md. Ariff Yang Dipertua
05-8063003 sambg 200
rahim@mptaiping.gov.my
2)
Borhan bin Abdul Halim Setiausaha
05-8080777 ext: 203
borhan@mptaiping.gov.my
5. Majlis Perbandaran Teluk Intan
1)
Azizan bin Hj. Abd Muin Yang Dipertua
05-6221299 samb. 104
azizan@mpti.gov.my
2)
Ayub Shadan bin Abdul Rani Setiausaha
05-6221299 sambg 203
ayub@mpti.gov.my
6. Majlis Daerah Kampar
1)
Khairul Amir Bin Mohamad Zubir Yang Dipertua
2)
Nor Akmal Bin Yang Ghazali Setiausaha
7. Majlis Daerah Gerik
1)
Mohd Tahir Bin Osman Yang Dipertua
2)
Roslan bin Kamaruzaman Setiausaha
05-7912305 sambg 202
roslan@gerik.gov.my
8. Majlis Daerah Kerian
1)
Abd. Khair bin Ahamad Yang Dipertua
05-7161228 EXT 115
ydpmdk@mdkerian.gov.my
2)
Mohamad Razif bin Ramli Setiausaha
05-7161228 sambg 102
razif@mdkerian.gov.my
9. Majlis Daerah Batu Gajah
1)
Nurdiana Binti Puaadi Yang Dipertua
05-3632020 samb 1001
ydp@mdbg.gov.my
2)
Shahiri bin Tan Setiausaha
05 - 363 2020 EXT 1011
shahiri@mdbg.gov.my
10. Majlis Daerah Lenggong
1)
Faizal Nizam B. Md Nor Yang Dipertua
05-7677207 sambg 115
faizalnizam@mdlg.gov.my
2)
Noor Ekhsan bin Baharuddin Setiausaha
05-7677207 sambg 107
noorekhsan@mdlg.gov.my
11. Majlis Daerah Pengkalan Hulu
1)
Muhamad Uzir Bin Muhamad Tahir Yang Dipertua
04-4778148
ydp@mdph.gov.my
2)
Mohd Shah Nizam Bin Abdul Aziz Setiausaha
12. Majlis Daerah Perak Tengah
1)
Dato' Mad Dan bin Hassan Yang Dipertua
05-3712096
ydp@mdpt.gov.my
2)
Helmi bin Yusof@Jusoh Setiausaha
05-3712088 samb 102
helmi@mdpt.gov.my
13. Majlis Daerah Selama
1)
Mohd Amzari bin Mohd Arzami Yang Dipertua
05-83942012
ydp@mdselama.gov.my
2)
Noraslina Binti Saidin Setiausaha
05 - 839 4201 EXT 108
noraslina@mdselama.gov.my
14. Majlis Daerah Tanjong Malim
1)
Mohd Syukri Bin Azaari Yang Dipertua
05-4563400 sambg 100
ydp@mdtm.gov.my
2)
Siti Azura binti Haji Juki Setiausaha
15. Majlis Daerah Tapah
1)
Haji Razali bin Bakar Yang Dipertua
05-4011326 ext. 203
razali@mdtapah.gov.my
2)
Haji Muhamad Sahlan Bin Husnin Setiausaha
05-4011326 samb. 202
muhamadsahlan@mdtapah.gov.my
* * * Paparan terbaik menggunakan Mozilla Firefox atau Google Chrome serta resolusi melebihi 1024 x 768 pixel * * *
Terbit sejak 25 Okt. 2007 - Kemas kini pada 26 Mac 2014 : Rekabentuk & Hakcipta Terpelihara © Bahagian ICT/JKT/KPKT