header
Selamat Datang ke Portal OSC 3.0. Kini, permohonan OSC sepanjang masa dengan OSC Online.
staf
Datuk Bandar / Yang Di Pertua / Setiausaha PBT : Johor Darul Takzim
Bil. Pegawai : 32
Ikut Negeri : [ Semua | Johor | Kedah | Kelantan | Melaka | N.Sembilan | Pahang | P.Pinang | Perak | Perlis | Selangor | Terengganu | Sabah | Sarawak | W.Persekutuan ]
  Nama Pegawai Jawatan
No. Tel & e-mel
1. Majlis Bandaraya Johor Bahru
1)
Haji A Rahim bin Haji Nin Datuk Bandar
07 - 228 2600
arahim@mbjb.gov.my
2)
Haji Farizal bin Ismail Setiausaha
07 - 228 2625
farizal@mbjb.gov.my
2. Majlis Perbandaran Johor Bahru Tengah
1)
Dr. Badrul Hisham bin Kassim Yang Dipertua
07 – 554 6324
badrul@mpjbt.gov.my
2)
Abdul Malik bin Haji Ismail Setiausaha
3. Majlis Perbandaran Batu Pahat
1)
Haji Ramli Bin Abdul Rahman Yang Dipertua
07-4335677
ydpmpbp@yahoo.com
2)
Mohd Farid Bin Hassan Setiausaha
07-4341587
4. Majlis Perbandaran Kluang
1)
Haji Ismail bin Abu Yang Dipertua
07 – 777 1401
ismail.abu@johor.gov.my
2)
Mohamad Radif bin Hj. Kosnin Setiausaha
07 – 777 1469
mradif@johor.gov,my
5. Majlis Perbandaran Kulai
1)
Tuan Haji Abdul Rahman Bin Salleh Yang Dipertua
07-6630011
mpku@johor.gov.my
2)
Pn. Norliyanti binti Md Nor Setiausaha
07-6631511 / 6631373
6. Majlis Perbandaran Muar
1)
Haji Jamaludin bin Hj. A. Hamid Yang Dipertua
2)
YM Ungku Mohd Zaffrin bin Ungku Mohd Zaman Setiausaha
06 - 954 1007
zaffrin@johor.gov.my
7. Majlis Daerah Kota Tinggi
1)
Fizwanbin Dato Hj. Mohd Rashidi Yang Dipertua
07-883 7148 samb. 156
fizwan@johor.gov.my
2)
Mohd Hisam bin Said Setiausaha
8. Majlis Daerah Labis
1)
Hj Mohd Hafiz bin Hj.Ahmad Yang Dipertua
2)
Khairul Hafiz bin Mohamad Setiausaha
9. Majlis Daerah Mersing
1)
Jamil Hasni bin Abdullah Yang Dipertua
07 – 799 7819
jamelhasni@yahoo.co.uk
2)
Mohd Norman bin Hj Noh Setiausaha
07 – 7997819
norman@johor.gov.my
10. Majlis Daerah Pontian
1)
Haji Kamalludin bin Haji Jamal Yang Dipertua
2)
Noor Faezah binti Md. Esa Setiausaha
11. Majlis Daerah Segamat
1)
Miswan bin Yunus Yang Dipertua
2)
Fadhly Suffian bin Laili Setiausaha
07- 931 3333
mdsgt@johor.gov.my
12. Majlis Daerah Simpang Renggam
1)
Haji Muhamad Fuad bin Haji Radzuan Yang Dipertua
07 - 7551300 Samb 1301
info@mdsrenggam.gov.my
2)
Norazmi bin Amir Hamzah Setiausaha
13. Majlis Daerah Tangkak
1)
Mohd Masni bin Wakiman Yang Dipertua
2)
Nazri Izuddin bin Madon Setiausaha
14. Majlis Daerah Yong Peng
1)
Mohd Farid bin Kassim Yang Dipertua
07 - 4671713
farid@johor.gov.my
2)
Hj Ahmad Nazri bin Rebu Setiausaha
07 - 4681160
mdyp@johor.gov.my
15. Lembaga Bandaran Johor Tenggara
1)
Dato' Seri Mohamed Khaled bin Nordin Yang Dipertua
-
2)
Hamzah Bin Isa Pengurus Kerajaan Tempatan
16. Majlis Perbandaran Pasir Gudang
1)
Md Zanal bin Misran Yang Dipertua
07-2547701 ext 1900
mdzanal.misran@mppg.gov.my
2)
Encik Saipol Rahman b. Hj. Amat Setiausaha
07-2547702 / 1901
saipol@mppg.gov.my
* * * Paparan terbaik menggunakan Mozilla Firefox atau Google Chrome serta resolusi melebihi 1024 x 768 pixel * * *
Terbit sejak 25 Okt. 2007 - Kemas kini pada 26 Mac 2014 : Rekabentuk & Hakcipta Terpelihara © Bahagian ICT/JKT/KPKT